Ярослав Гриньов героїчно загинув  у боротьбі з військовою агресією російської федерації проти України

ЗАГИНУВ ГРИНЬОВ ЯРОСЛАВ ГЕННАДІЙОВИЧ електрослюсар підземний дільниці підготовчих робіт №1 ВП «Шахтоуправління «Добропільське» шахта «Добропільська» ДП «Добропіллявугілля-видобуток»

Ярослав Гриньов народився 25 серпня 1999 року. Закінчив Білицький професійний ліцей за гірничим напрямком у 2019 році. Свій трудовий шлях розпочав на шахті «Добропільська» електрослюсарем підземним у тому ж році.

29 червня 2022 року вступив до лав ЗСУ. Захищаючи свою Батьківщину, отримав смертельні поранення 04 січня 2024 року.

Ярослав Гриньов відгукнувся на заклик Батьківщини і пішов на військову службу, взяв на себе відповідальність за захист своєї країни та її цінностей, не зважаючи на особистий ризик. Він був людиною чемною, порядною, відповідальною, мав повагу серед колег.

Померти на полі бою – найвища жертва, яку можна принести заради свободи та безпеки інших. Ярослав залишив свій слід у серцях тих, хто мав честь знати його і працював з ним поряд.

В цей гіркий час висловлюємо щирі співчуття сім’ї Ярослава Гриньова, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя, та розділяємо їх горе.

Колектив ДП «Добропіллявугілля-видобуток»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я