Вадим Доронін героїчно загинув  у боротьбі з військовою агресією російської федерації проти України

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся  знову нашого підприємства. Загинув ДОРОНІН Вадим Едуардович 18.02.1989 року народження, гірник з ремонту гірничих виробок дільниці з видобування вугілля  №4 шахта «Добропільська» ВП «Шахтоуправління «Добропільське».

 Свою трудову діяльність Вадим розпочав у квітні 2007 року на шахті «Добропільська» учнем гірника підземного, гірником підземним, потім продовжив свій шлях гірника на шахті «Алмазна» машиністом підземних установок, прохідником. З 2021 року працював гірником з ремонту гірничих виробок на дільниці з видобування вугілля №4 шахта «Добропільська».

В березні 2022 року був призваний до рядів Збройних сил України, ставши на оборону  нашої країни і Донецької області.

Захищаючи незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні ворожій агресії наш герой віддав своє життя у важких боях за незалежність держави.

 Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя, та розділяємо їх горе. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто захищає   нашу рідну землю, даючи нам можливість у цей час працювати,  підтримуючи енергетичну незалежність і незламність нашої країни.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Керівництво та колектив

ДП «Добропіллявугілля-видобуток»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я