На шахті «Новодонецька» введена в роботу 1 південна лава похилу №2 пласту k8

23 січня 2024 року робочою комісією спеціалістів шахтоуправління «Новодонецька» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» була введена в експлуатацію 1 південна лава похилу №2 пласту k8  гор.320 метрів з запасами вугілля 540 тисяч тон. 

Цей очисний вибій з потужністю пласта до 1,0 м та запасами вугілля 540 тис. тонн, колектив шахти планує відпрацьовувати протягом 2024 – 2025 років. Планове навантаження на лаву складатиме до 1000 тонн на добу.

Монтажні роботи були здійснені в стислі терміни з випередженням графіку колективами дільниць шахти, а саме: видобувної дільниці №2, дільниці конвеєрного транспорту та прохідницької дільниці №1.

Лава обладнана виїмковим комбайном УКД200/400, механізованим комплексом 1КД90 та конвеєром СП251.12. Оснащення нової лави проводилось без залучення бюджетних коштів, виключно за рахунок надходжень від реалізації вугільної продукції.

В день здачі лави в експлуатацію колектив видобувної дільниці видав на гора 200 тон вугілля.

За сприяння Міністерства енергетики України очисний вибій був введений в експлуатацію в заплановані терміни, що в умовах воєнного стану має стратегічне значення для енергетичної безпеки нашої країни.

Введення в дію нового очисного вибою позитивно вплине на досягнення фінансової збалансованості шахти, відновлення очисної лінії і дозволить зберегти існуючі робочі місця.

Разом до Перемоги !!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я