Євген Сопкалов героїчно загинув у боротьбі з військовою агресією російської федерації проти України

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся  нашого підприємства. Загинув СОПКАЛОВ Євген Володимирович, 20.03.1990 року народження, прохідник дільниці підготовчих робіт  №2 шахта «Добропільська» ВП «Шахтоуправління «Добропільське» ДП «Добропіллявугілля-видобуток».

 Свою трудову діяльність Євген розпочав у серпні 2007 року на шахті «Алмазна» учнем слюсаря чергового та з ремонту устаткування, продовжив свою діяльність на шахті «Білозерська» учнем гірника підземного, гірником підземним, учнем прохідника та прохідником. У 2019 році був прийнятий на роботу на шахту «Добропільська» гірником підземним, згодом переведений прохідником.

В червні 2022 року був призваний до рядів Збройних сил України, Захищаючи незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні ворожій агресії наш герой віддав своє життя у важких боях за незалежність держави 25 червня 2024 року у Донецькій області.

 Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя, та розділяємо їх горе. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто захищає   нашу рідну землю, даючи нам можливість у цей час працювати,  підтримуючи енергетичну незалежність і незламність нашої країни.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

З повагою, колектив

ДП «Добропіллявугілля-видобуток»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я