У ДП «Добропіллявугілля-видобуток» на Конференції трудового колективу був прийнятий колективний договір

0
34

18 січня 2022 року в державному підприємстві «Добропіллявугілля-видобуток» відбулася знаменна подія: на Конференції трудового колективу був прийнятий колективний договір.

Колективний договір – це правовий акт, який регулює соціально-трудові відносини в організації та укладається працівниками та роботодавцем в особі їх представників. Перед укладанням колективного договору у ДП «Добропіллявугілля-видобуток» велися активні ділові переговори між представниками сторін – адміністрацією та головами профспілкових комітетів. У процесі обговорення розглядалися зобов’язання сторін, порушувалося питання трудових відносин (режим праці та відпочинку, оплата та мотивація), охорони праці та здоров’я, соціальних гарантій та компенсацій, а також права та гарантії співробітників.

За підсумками Конференції трудового колективу держпідприємства договір набув чинності. Це означає, що адміністрацією та профкомами проводиться потрібна, конструктивна та результативна робота, а профспілки справляються зі своїм завданням – стоять на захисті інтересів гірників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я