Шахтарі ДП «Добропіллявугілля-видобуток» передали черговий «Mavic» воїнам ЗСУ

В кінці вересня, на адресу підприємства надійшов лист від групи розвідки, що входить до складу штурмової бойової частини та несе службу на самому «нулі», а іноді і в тилу ворога, з проханням надати благодійну допомогу у вигляді дрону DJI Mavic 3T, який є основним засобом для виконання бойових завдань безпосередньо на лінії зіткнення з російськими агресорами у нічний час.

У жовтні 2023 року підприємством було придбано дрон DJI Mavic 3T, який безпосередньо було відвезене в батальйон та передано воїнам групи розвідки. Командир групи розвідки висловив щиру подяку колективу
ДП «Добропіллявугілля-видобуток», особисто генеральному директору Віталію Сидорченко та наголосив – разом ми будемо нищити ворога і вдень і вночі.

На теперішній час дрон, що є очами розвідки, вже працює на позиціях і наближає день нашої перемоги.

Питання допомоги нашим воїнам, завжди на порядку денному профільного міністерства (Міненерго України) та керівництва ДП «Добропіллявугілля-видобуток». Допомога армії – процес системний та безперервний, допомагати військовим частинам і колегам – воїнам-шахтарям це невід’ємна частина життя колективу держпідприємства у воєнний час.

Колектив нашого підприємства вдячний воїнам Збройних Сил України за можливість працювати, жити та любити.

Щира подяка кожному військовому за цю можливість жити в Україні – в себе вдома. Слава ЗСУ! Слава Україні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я