Привітання в.о. генерального директора ДП «Добропіллявугілля-видобуток» Віталія Сидорченка з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України

Шановні колеги!

Вітаю вас зі святами, які символізують незалежність та єдність нашої країни – Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України.

Ці свята нагадують нам про важливі цінності, заради яких ми щодня працюємо на благо нашої країни. Україна – це наша рідна земля і ми маємо гордість та відповідальність бути частиною її історії та майбутнього.

Трудові досягнення нашого підприємства – ДП «Добропіллявугілля – видобуток» є важливою складовою успіху нашої держави. Наша спільна праця, наші зусилля та відданість допомагають розвивати вугільну промисловість України, забезпечуючи енергетичну безпеку та економічний розвиток нашої країни.

Нехай День Незалежності та День Державного Прапора України принесуть вам нові натхнення, силу і віру в майбутнє, впевненість в нашій Перемозі, а наші трудові досягнення будуть допомогою в збудуванні сильної та процвітаючої України.

З найкращими побажаннями,

В.о. генерального директора

ДП «Добропіллявугілля – видобуток» Віталій СИДОРЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я