О. І. Коваль: ДП «Добропіллявугілля-видобуток» працює стабільно, виконує планові показники

30 березня під головуванням заступника міністра енергетики України Олександра Олексійовича Зоріна в режимі відеоконференції відбулася селекторна нарада, на якої були присутні генеральні директори державних підприємств з видобутку вугілля, представник ПАТ «Центренерго» В.Ю.Довгаль, ряд народних депутатів України, представники центральних органів профспілок гірників.

Темою селекторної наради були питання роботи державних підприємств з видобутку вугілля, ритмічності відвантаження готової продукції споживачам, виплати заробітної плати працівникам держпідприємств і розрахунків з ПАТ «Центренерго».

В ході наради генеральний директор «Добропіллявугілля-видобуток» Олександр Іванович Коваль підкреслив, що держпідприємство працює стабільно, виконує планові показники з видобутку вугілля, відвантаження вугільної продукції проводиться ритмічно і в повному обсязі, з «Центренерго» налагоджені надійні партнерські відносини. Також генеральний директор зазначив, що заробітна плата всім співробітникам ДП за лютий виплачена в повному обсязі, а розрахунки з ПАТ «Центренерго» проводяться своєчасно за фактом поставки і фактуровки вугільної продукції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я