День охорони праці в ДП «Добропіллявугілля – видобуток»: шанування гірників та пріоритет безпеки

Всесвітній день охорони праці

За рішенням Міжнародної організації праці 28 квітня во всьому світі відзначають Всесвітній день охорони праці. День охорони праці в
ДП «Добропіллявугілля – видобуток» відзначається щорічно, щоб вшанувати пам’ять шахтарів, які загинули або отримали травми на роботі, а також підкреслити важливість пріоритету безпеки в вугільній галузі.

День охорони праці проходить під гаслом «Безпека та здоров’я – основа гідної праці шахтаря». Це гасло підкреслює, що безпека та здоров’я шахтарів – це не просто право, а й відповідальність адміністрації та самих працівників.

Вугільна промисловість завжди була однією з найнебезпечніших галузей. Ризик аварій, вибухів та інших небезпек завжди присутній у шахтах. За роки незалежності України сотні шахтарів загинули або отримали травми на роботі.

День охорони праці в ДП «Добропіллявугілля – видобуток» – це день, коли ми згадуємо тих, хто віддав своє життя, добуваючи вугілля. Їхня мужність, самовіддача та праця стали фундаментом розвитку нашого підприємства та назавжди залишиться в наших серцях.

Це також день, коли ми зобов’язуємося зробити все можливе, щоб робота шахтарів була безпечнішою. Ми повинні зробити все можливе, щоб роботу шахтарів стала безпечнішою, щоб вони могли повертатися додому до своїх сімей живими та здоровими.

Важливо пам’ятати, що безпека праці шахтарів – це спільна справа. Адміністрація, працівники, профспілки та державні органи повинні співпрацювати, щоб зробити роботу шахтарів безпечнішою.

День охорони праці – це нагадування про те, що людське життя та здоров’я є найціннішим. Ми повинні зробити все можливе, щоб шахтарська праця була безпечною, а трагедії на шахтах не повторювалися.

Пам’ятаємо про загиблих! Турбуємося про живих! Дотримуємося правил безпеки!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я