О.І. Коваль привітав викладацький склад і студентів зі 100-річним ювілеєм ДонНТУ

Донецький національний технічний університет відзначає 100-річний ювілей. Історія університету починається з далекого 1921 року із заснування Донецького гірничого технікуму. З часом технікум було реорганізовано у гірничий інститут. Визначним став 1934 рік, коли Донецький гірничий, металургійний і вуглехімічний інститути було об’єднано в індустріальний інститут. У 1960 році вищий навчальний заклад отримав назву «Донецький політехнічний інститут», а вже у 1993 році став університетом. Завдяки визначним заслугам у 2001-му отримав винагороду та статус національного технічного університету.

Сьогодні Донецький національний технічний університет є одним із найкращих технічних вишів України, що готує висококласних фахівців для промисловості нашої держави: інженерів, економістів, фахівців в області інформаційних технологій, які згодом очолюють великі промислові підприємства.У всі роки університет зосереджував освітню діяльність навколо наукових досліджень і готував інтелектуальну й технічну еліту нації. Серед випускників ДонНТУ – відомі політичні та громадські діячі, а також висококваліфіковані фахівці ДП «Добропіллявугілля-видобуток».

28 травня на урочистому заході з нагоди 100-річчя університету генеральний директор ДП «Добропіллявугілля-видобуток» Олександр Іванович Коваль від себе особисто і всього багатотисячного колективу держпідприємства привітав викладацький склад і студентів з ювілеєм та вручив пам’ятний сувенір від гірників Добропілля.

О.І.Коваль побажав керівництву і всьому викладацькому складу великих успіхів у підготовці сучасних затребуваних фахівців, а студентам – нових досягнень у навчанні, а також висловив впевненість, що придбані в університеті глибокі знання допоможуть його випускникам підкорити найвищі професійні, життєві і кар’єрні вершини. Також генеральний директор підкреслив, що вугільна промисловість потребує кваліфікованих фахівців і запросив випускників на роботу в ДП “Добропіллявугілля-видобуток”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я